Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy Tłumacz Migam

Menu główne

Wszystkiego najlepszego jubilatom!

Drukuj stronę
Drukuj

Dwadziestu czterem parom obchodzącym 50., 55., 60. oraz 65. rocznicą ślubu złożył wczoraj i dziś najlepsze życzenia burmistrz Arkadiusz Czech. W Sali Ślubów nie zabrakło – oprócz życzeń – medali, kwiatów, prezentów i…wielu wspomnień.

Burmistrz Arkadiusz Czech gratuluje jubilatce w obecności jej męża. W tle inny uśmiechnięty jubilat poprawia krawat a na marynarce ma przypięty order.
W wtorek życzenia odebrali: Krystyna i Sylwester Moczkowie, Danuta i Mieczysław Zalewscy, Teresa i Ludwik Żyłkowie, Klara i Norbert Ziobowie, Maria i Ludwik Skowronowie, Janina i Marian Błachowie, Ewa i Wacław Falińscy, Barbara i Lothar Harazimowie, Zofia i Ryszard Krzywoniowie, Irena i Andrzej Nowakowie , Elżbieta i Edward Wiśniewscy, a także obchodzący jubileusz 55 lat małżeństwa Janina i Jan Szwajkowscy oraz Helena i Gerard Suskowie.
– Ostatnio siedzieliśmy dokładnie w tym samy miejscu – jakby na nas czekało! – zauważyli Teresa i Stanisław Wasylowie, którzy wspólnie z Krystyną i Alfonsem Horzelami obchodzą w tym roku 65-lecie ślubu. Oprócz nich na środowej uroczystości pojawili się: Henryka i Ryszard Szypulscy, Lidia i Tadeusz Bochenowie, Maria i Tadeusz Kamińscy, Emilia i Jan Buchwaldowie, Helena i Konrad Świerczokowie, Regina Ratajczyk (dziś bez męża Antoniego), Irena i Jerzy Błaszczykowie oraz Alina i Alfred Bluszczowie (wszyscy 55 lat po ślubie), a także Krystian Janik (dziś bez żony Krystyny), Hildegarda i Piotr Musiałkowie, Janina Janik (bez męża Zygmunta), Krystyna i Jan Motylowie (60 lat po ślubie).
Wszystkiego najlepszego!

Galeria

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.