Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy Tłumacz Migam

Menu główne

#RozliczPITwTG: nowy Fiat Panda 4 trafił w ręce pani Małgorzaty!

Drukuj stronę
Drukuj
Uśmiechnięta Laureatka opiera się o prawy bok białego Fiata. W lewej ręce trzyma klucz z czerwoną wstążką. W tle scena przed Ratuszem.
Tegoroczna Barbórka w środku lata 2022 okazała się niezwykle szczęśliwa dla pani Małgorzaty. Tarnogórzanka odebrała na tarnogórskim Rynku nowiutkiego hybrydowego Fiata Panda 4! To główna nagroda w zorganizowanej po raz drugi przez Urząd Miejski loterii - #RozliczPITwTG.

Galeria

– Cieszę się z auta niezmiernie, szczególnie że … właśnie robię prawo jazdy – przyznała uśmiechnięta pani Małgosia, która urodziła w Zielonej a w Tarnowskich Górach mieszka od kilkudziesięciu lat.
Z Rynku samochodem nagrodą zwyciężczyni odjechała z córką. Pierwszy duży wyjazd nowym autem rodzina planuje na Hel.
A co z resztą nagród? Hulajnogi elektryczne Xiaomi Me ElectricScooter Pro 2 trafiły do Krzysztofa W., Pauliny K. i Pauliny S.. Konsole do gier Xbox X wygrali: Łukasz P. i Rafał J.. Właścicielami smartfonów Samsung Galaxy M52 zostali: Grażyna G., Marek M., Arkadiusz D. i Edyta P.. Vouchery do Parku Wodnego w Tarnowskich Górach otrzymali: Emilia B., Anna J., Justyna S., Romualda S. oraz Tomasz J..
W tegorocznej edycji loterii zgłosiło się 1485 osób. Żeby wziąć w niej udział wystarczyło jako miejsce zamieszkania podać Tarnowskie Góry i… zgłosić się online do loterii.

Galeria

Dlaczego warto rozliczać się w tarnowskich Górach? To z Waszych pieniędzy finansowane są drogi, skwery, place zabaw i parki. Środki z trafiającego do gminy podatku PIT przeznaczane są także na inne miejskie inwestycje, pomoc czy działania społeczne. Płacąc podatki w swoim miejscu zamieszkania wspieramy lokalną społeczność, decydujemy o realizowanych w mieście przedsięwzięciach, inwestujemy w szkoły i przedszkola, w których uczą się nasze dzieci.
– Warto rozliczać się w TG, bo wsze pieniądze idą na inwestycje, ale i imprezy takie jak ta – podsumował Bartosz Skawiński, zastępca burmistrza ds. gospodarczych zachęcając do udziału kolejnych edycjach loterii.
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.