Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy Tłumacz Migam

Menu główne

Park Repecki: rowerzyści i spacerowicze – uważajcie na zawody łucznicze!

Drukuj stronę
Drukuj

W sobotę 25 czerwca na terenie Parku Repeckiego Tarnogórskie Stowarzyszenie Łucznicze organizuje turniej łuczniczy w ramach II rundy Południowej Ligii 3D. Zawody będą odbywać się w formie 3D czyli polowania do figur zwierząt ustawionych wzdłuż przygotowanej odpowiednio do tego trasy. Strzelanie odbywać się będzie w godzinach 10:00-16:00, dlatego należy uważać. Poza tym wyłączony także zostanie odcinek trasy rowerowej.

Czarnobiała grafika: postacie z łukami wśród zarośli u góry i na dole lustrzane odbicie. U góry: Południowa liga 3D - ABHT. Poniżej rundy i inne informacje szczegółowo w tekście.

Odcinek trasy rowerowej, o którym mowa, biegnie pomiędzy MTB Pniok, a Szybem Ewa. Zostanie wyłączony dla ruchu rowerowego w czas zawodów. Bardzo prosimy wszystkich rowerzystów o zastosowanie się do tego, natomiast wszystkich spacerowiczów i osoby uprawiające inną formę aktywności, o zachowanie szczególnej ostrożności podczas przebywania na trasie, wzdłuż której odbywać się będą zawody.

Mapa zawodów łuczniczych w parku repeckim.
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Sprawdź program