Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy Tłumacz Migam

Menu główne

Nordicus zaprasza na wakacje z kijami

Drukuj stronę
Drukuj

Kluba Nordicus Strzybnica 28 czerwca rusza z projektem bezpłatnych zajęć nordic walking. W każdy wtorek i czwartek o godz. 18.00 można wziąć bezpłatnie udział w zajęciach.

Infografika: wakacje z kijami w lewym górnym rogu. W prawym słońce. Na dole kolorowe sylwetki osób z kijkami. Po środku rozgwiazda z herbem. Tekst: od 28 czerwca do 28 sierpnia zapraszamy na bezpłatne zajęcia Nordic Walking. Każdy wtorek i czwartek o 18:00. Zalew w Pniowcu "Bar u Bercika".
Zajęcia poprowadzą instruktorki nordic walking działające przy klubie UKS Unia Strzybnica oraz członkowie sekcji NORDICUS. Czas trwania zajęć do 90 minut, a dystans marszu od 4-10 km. Program potrwa od 28 czerwca do 28 sierpnia. Strój, kije do nordic walking oraz odpowiedni stan zdrowia zapewniają uczestnicy we własnym zakresie. Zbiórka -zalew Pniowiec przy barze u Bercika każdy wtorek i czwartek o godz. 18.00.
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.