Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy Tłumacz Migam

Menu główne

„100 nut na 100 lat” – koncert na stulecie

Drukuj stronę
Drukuj

W imieniu Stowarzyszenia Dziedzictwo i własnym zapraszamy na koncert koncert „100 nut na 100 lat” upamiętniający 100. rocznicę przyłączenia Tarnowskich Gór do Polski. Wydarzenie rozpocznie się w niedzielę 12 czerwca do Tarnogórskiego Centrum Kultury o godz. 12.00.

Infografika w poziomie: czarne kontury budynków na czerwonym tle, pięciolinia z nutami nad budynkami, z lewej strony mikrofon, z prawej strony połowa skrzypiec. Tekst: Koncert 100 nut na 100 lat. Pozostałe informacje w tekście artykułu.
Koncert będzie przypominał ostatnie 100 lat historii naszego miasta, będzie okazja na wspomnienia, poezję, międzypokoleniowy śpiew i wspólne muzykowanie.
Na scenie wystąpi chór młodzieżowy uczniów Szkoły Podstawowej Nr 8 z repertuarem przygotowanym podczas warsztatów muzycznych prowadzonych przez Gabrielę Blachę. Swój udział zapowiedzieli także uczniowie Tarnogórskiej Szkoły Skrzypcowej Suzuki pod kierunkiem Barbary Plazy oraz połączone chóry Canzona i Słowiczek pod batutą Adama Szeligi.
Wstęp jest wolny.
Więcej na wydarzeniu: https://fb.me/e/1YHqhnsay
Wydarzenie jest dofinansowane przez Miasto Tarnowskie Góry.
Infografika w pionie: czarne kontury budynków na czerwonym tle, pięciolinia z nutami nad budynkami, z lewej strony mikrofon, z prawej strony połowa skrzypiec. Tekst: Koncert 100 nut na 100 lat. Pozostałe informacje w tekście artykułu.
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.