Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy Tłumacz Migam

Menu główne

Jubileusz a sprawa państwowa

Drukuj stronę
Drukuj

– Odznaczenia, które Wam dziś wręczam to jedyne nagrody, na które zapracowaliście w pełni wspólnie – żartował Arkadiusz Czech, Burmistrz Tarnowskich Gór do jubilatów, którzy dziś odebrali z jego rąk medale z okazji 50-lecia i życzenia z okazji 60 rocznicy ślubu.

Jubilaci wznoszą toast. Na pierwszym planie z prawej strony trójka jubilatów z trzema kieliszkami do szampana.
– Dziś Wasza małżeńska codzienność stała się sprawą państwową – żartowała Aleksandra Łuczak, kierowniczka Urzędu Stan Cywilnego mówiąc o przyznawanych przez prezydenta RP medalach dla “złotych par”.
Medale „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” otrzymali dziś Ewa i Zygmunt Anisimowiczowie, Ewa i Roman Pawlicowie, Maria i Alfred Angresowie, Elżbieta i Jerzy Sutorowie, Anna i Henryk Szeligowie, Irena i Bogdan Boreccy, Teresa Mol (męża Zygmunta nie było), Marianna i Bernard Smudowie, Krystyna Kurek (męża Stanisława nie było), Urszula i Piotr Stolkowie, Irena i Jan Kaczmarkowie, Jerzy Osadnik (odebrał medal także w imieniu żony Jadwigi), Krystyna i Stefan Gabrysiowie, Elżbieta i Kazimierz Lesiewiczowie. Życzenia, dyplom, kwiaty oraz prezent z okazji 60-lecia małżeństwa odebrali z rąk burmistrza Lidia i Waldemar Plutowie.
Wszystkiego najlepszego!

Galeria

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.