Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy Tłumacz Migam

Menu główne

Konsultacje do Strategii rozwoju Tarnowskich Gór – wypełnij ankietę!

Drukuj stronę
Drukuj

Po trzech spotkaniach w ramach konsultacji społecznych dotyczących przygotowanych Strategii Rozwoju Miasta Tarnowskie Góry 2030+ (Strategia) oraz Gminnego Programu Rewitalizacji zapraszamy do wypełnienia ankiety online. Badania potrwa od 01 do 30 kwietnia 2022 roku.

Infografika z hasłem 1-30 kwietnia - wypełnij ankietę online.

Zgodnie z zarządzeniem nr 1735/2022 Burmistrza Miasta Tarnowskie Góry z dnia 10.03.2022 r. od 21.03.2022 prowadzone są konsultacje społeczne z mieszkańcami, lokalnymi partnerami społecznymi i gospodarczymi, w szczególności z działającymi na terenie Miasta Tarnowskie Góry organizacjami pozarządowymi i przedsiębiorcami.

W ramach konsultacji zapraszamy wszystkich , którym zależy na rozwoju Miasta Tarnowskie Góry, do wypełnienia ankiety. Państwa odpowiedzi pozwolą nam zdiagnozować potrzeby miasta, jak również dać podstawy do określenia kierunków rozwoju i działań rewitalizacyjnych do roku 2030.

 

FORMULARZ ZGŁASZANIA UWAG (link do ankiety: tutaj 

Ankiety:

– Mieszkańcy – tutaj

– Przedsiębiorcytutaj 

– NGO tutaj.

Zapraszamy na konsultacje dotyczące rozwoju gminy!

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.