Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy Tłumacz Migam

Menu główne

Kolęda dla Syrii z Haliną Mlynkową

Drukuj stronę
Drukuj

W niedzielę 23 stycznia zapraszamy wspólnie z parafią Matki Bożej Uzdrowienie Chorych w Tarnowskich Górach i tamtejszym Caritasem na koncert “Kolęda dla Syrii” w wykonaniu Haliny Mlynkovej. Start o godz. 19.00. Darmowe wejściówki będą dostępne w kancelarii parafialnej od 12 stycznia.

Wydarzenie będzie II edycją KONCERTU „KOLĘDA DLA SYRII”.

Koncert „Kolęda dla Syrii” ma przyczynić się do przypomnienia mieszkańcom miasta oraz Śląska o tragedii jaka spotkała Syrię i jej mieszkańców. Tym wydarzeniem pragniemy dać nadzieję Syryjczykom w możliwość odbudowania zniszczonego Aleppo.

Dlaczego koncert? W roku 2020 zorganizowaliśmy pierwszą edycję „Koncertu dla Syrii” w wykonaniu Olgi Bończyk. Rozmawiając również z jednym z pracowników programu „Rodzina Rodzinie”, który to program pomaga mieszkańcom Syrii, zwrócono nam uwagę, na problem wojny w Syrii oraz na to, że program „Rodzina Rodzinie” działa samodzielnie, przy pomocy Caritas Polska. Koncert po raz kolejny nie tylko ma za zadanie przypomnieć tragedię narodu Syryjskiego ale również zwrócić uwagę na program „Rodzina Rodzinie”, za pomocą którego można udzielić bezpośredniego wsparcia rodzinom Syryjskim. Program „Rodzina Rodzinie” stał się wizytówką hojności Polaków wobec osób potrzebujących spoza naszego kraju.

 

DARMOWE WEJŚCIÓWKI NA KONCERT do otrzymania od 12 stycznia w kancelarii parafii Matki Bożej Uzdrowienie Chorych w Tarnowskich Górach w godzinach urzędowania.

Uczestnicy wydarzenia wchodząc na koncert muszą posiadać:
– darmową wejściówkę,
– jednorazową maseczkę,
– przed wejściem do świątyni dezynfekować dłonie,
– zastosować się do wytycznych dotyczących zwalczania pandemii COVID-19,

ORGANIZATORZY:

Caritas Parafii Matki Bożej Uzdrowienie Chorych w Tarnowskich Górach
Urząd Miasta Tarnowskie Góry

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.