Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy Tłumacz Migam

Menu główne

Dwa boiska i wybieg dla psów jeszcze w tym roku

Drukuj stronę
Drukuj

Budowę dwóch boisk treningowych wraz z trybunami systemowymi, oświetleniem i ogrodzeniem, budynku zaplecza sanitarno – szatniowego, parkingu i drogi dojazdowej oraz wybiegu dla psów wraz z wyposażeniem i ogrodzeniem przewiduje ogłoszony właśnie przez gminę przetarg. Szacowany koszt inwestycji to około 14 mln zł. Na wykonanie prac, wyłoniony w ramach postępowania wykonawca, będzie miał 270 dni, co oznacza, że inwestycja gotowa będzie jeszcze w tym roku.

W ramach zadania powstaną: boisko pełnowymiarowe o sztucznej nawierzchni wraz z ogrodzeniem, oświetleniem i trybunami na ok. 300 miejsc oraz boisko o nawierzchni trawiastej naturalnej z ogrodzeniem, oświetleniem i parkingiem szutrowym. Pojawią się również budynki zaplecza sanitarno – socjalnego dla sędziów oraz grup dziecięcych i młodzieżowych. Przewidziano także budowę dróg wewnętrznych, które skomunikują boiska. Dodatkowo inwestycja zakłada przygotowanie drugiego w mieście (pierwszy znajduje się jak na Os. Przyjaźń) wybiegu dla psów.

7,5 mln zł na przedsięwzięcie gmina pozyskała z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. 

Przetarg

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.