Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy Tłumacz Migam

Menu główne

Rozwój Tarnowskich Gór – badanie preferencji mieszkańców: weź udział w badaniu!

Drukuj stronę
Drukuj

Co należy zmienić w mieście w pierwszej kolejności? Co wymaga pilnej naprawy? Jaką politykę powinno mieć miasto względem zieleni, inwestycji, przedsiębiorców i kultury? Czy stawiać bardziej na seniorów czy młodzież? Jakie są zalety i wady miasta/dzielnicy? O to między innymi pytamy w ankiecie stanu społeczno-gospodarczego miasta oraz kierunków jego rozwoju. Badanie potrwa do 25 października.

 Badanie potrwa do 25 października. Odpowiedzi będą podstawą do zaktualizowania przyjętych oraz do wyznaczenia przyszłych kierunków i celów rozwoju Tarnowskich Gór.
– Aby poznać szczegółowo potrzeby mieszkańców po prostu ich pytamy – mówi Arkadiusz Czech, burmistrz Tarnowskich Gór. Na podstawie Waszych odpowiedzi możemy skorygować nasze obecnie działania i sformułować cele gminy na najbliższe lata.
– Opinie mieszkańców będą brane pod uwagę w pierwszej kolejności przy konstruowaniu Strategii Rozwoju Miasta na lata 2023-2030 – dodaje Jarosław Wasążnik, kierownik miejskiego Biura Strategii, Rozwoju i Funduszy Zewnętrznych.
 
W badaniu można wziąć udział na trzy sposoby:
1️⃣ wypełnić ankietę w wersji online: tutaj
2️⃣ udzielić odpowiedzi ankieterom, których będziecie mogli spotkać od poniedziałku w mieście 
3️⃣ samodzielnie wypełnić ankietę w wersji papierowej i wrzucić ją do urn ustawionych w holu Ratusza i w budynku Urzędu Miejskiego przy ul. Sienkiewicza 2 (ankieta do samodzielnego wydruku do pobrania poniżej, papierowe egzemplarze znajdziecie też przy urnach).
UWAGA! Urząd Miejski nie zleca prowadzenia badań w formie telefonicznej!
 
Uzyskane odpowiedzi na pytania są poufne i wykorzystane będą jedynie w postaci zbiorczych zestawień statystycznych.
 

Pliki do pobrania

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.