Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy Tłumacz Migam

Menu główne

Zaszczep się bez rejestracji!

Drukuj stronę
Drukuj

Mobilne punkty szczepień pojawią się w najbliższą niedzielę – 15 sierpnia – w dwóch tarnogórskich parafiach: Parafii Matki Boskiej Piekarskiej-Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej w Opatowicach (szczepienia będzie tu wykonywał BIMED) oraz w Parafii Przemienienia Pańskiego w Bobrownikach Śląskich (szczepić będą pracownicy WSP SA). Szczepienie odbywać będzie się przy użyciu preparatu Johnson & Johnson.

Infografika, mobilne punkty szczepień w Opatowicach i Bobrownikach Śląskich. 15 sierpnia od 7:30 do 13:00.

Szczepienia odbywać będą się w namiotach rozstawionych przez Państwową Straż Pożarną w godzinach: od 7.30 do 13.00 bez wcześniejszej rejestracji. Osoby starsze lub niepełnosprawne, które chciałyby się zaszczepić, a nie mają możliwości dotarcia do punktów mobilnych, mogą dzwonić w sprawie dowozu organizowanego przez tarnogórskie OSP pod numer telefonu: 504 958 079. Telefon czynny będzie do soboty w godzinach: 8.00 – 20.00.

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.