Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Elektromont i Unimax ze Śrybnym Gwarkiem

Drukuj stronę
Drukuj

Elektromont i Unimax to laureaci tegorocznego Śrybnego Gwarka. Nagroda przyznawana jest przez Burmistrza Miasta i Izbę Przemysłowo-Handlową w Tarnowskich Górach firmom przyczyniającym się do rozwoju gospodarczego jak i promocji miasta Tarnowskie Góry. Śrybne Gwarki wręczono dziś (28.08.) podczas uroczystej gali IPH w Pałacu w Rybnej.

Nagroda jest przyznawana od 2007 roku. Gratulacje i podziękowania za wkład w rozwój gospodarczy naszego miasta złożył prezesom firm burmistrz Arkadiusz Czech.
Elektromont to firma od 30 lat specjalizująca się w pracach przy remontach, modernizacjach i budowach linii kablowych oraz napowietrznych, niskiego i średniego napięcia i budowie stacji transformatorowych. Dorobek przedsiębiorstwa to ponad 1500 projektów rozbudów, jak i nowych stacji bazowych o bardzo zróżnicowanych lokalizacjach (kominy stalowe, betonowe, ceglane, dachy i elewacje budynków wysokościowych, elewatory zbożowe oraz wieże ciśnień).
Firma UNIMAX od ponad dwudziestu lat zajmuje się kompleksową realizacją instalacji ogrzewania elektrycznego w przemyśle i budownictwie, zyskując uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą . Przedsiębiorstwo specjalizuje się w ogrzewaniu elektrycznym rurociągów, lejów i zbiorników przemysłowych, wykonuje instalacje ogrzewania podłogowego oraz instalacje przeciwoblodzeniowe dachów, rynien, podjazdów samochodowych i schodów.

Galeria

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.