Teatr Biuro Podróży zainaugurował Teatralne Parkowanie! – Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Teatr Biuro Podróży zainaugurował Teatralne Parkowanie!

Drukuj stronę
Drukuj

Spektaklem utytułowanego na świecie poznańskiego teatru Biuro Podróży rozpoczęliśmy tegoroczne Teatralne Parkowanie w Parku Miejskim. Eurydyka przyciągnęła mnóstwo widzów. Tych, którzy nie dotarli zapraszamy na kolejne spektakle i do obejrzenia galerii zdjęć!

2 aktorki przebrana za myszy w tym 1 z walizką w rękach

Miłość Orfeusza i Eurydyki jest silniejsza niż śmierć. Orfeusz nie mogąc się pogodzić z utratą swojej ukochanej postanawia ją odnaleźć. Wyobrażenie tego, co znajduje się po drugiej stronie życia miesza się z rzeczywistością. Orfeusz dociera do piekła pełnego szczurów, musi zmierzyć się ze swoimi wspomnieniami i rozterkami. Co jest prawdą, a co ułudą? Jak zakończyła się ta wędrówka? Wiedzą to ci, którzy byli wczoraj na Teatralnym Parkowaniu i spektaklu Eurydyka Teatr Biuro Podróży. Pozostałych zapraszamy do obejrzenia galerii fotografii z wczorajszego wieczoru w Parku Miejskim i udziału w kolejnym przedstawieniu.

Rozpiska spektakli na wydarzeniu FB oraz TUTAJ. 

Galeria

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.