Sztolnia zaprasza na podziemny rafting! – Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Sztolnia zaprasza na podziemny rafting!

Drukuj stronę
Drukuj

Do tej pory oferowała podziemne rejsy łodziami i morsowanie, teraz Sztolnia Czarnego Pstrąga w Tarnowskich Górach wychodzi naprzeciw turystom, którzy szukają nieco mocniejszych wrażeń. W najbliższy weekend obiekt będzie można przepłynąć samodzielnie przy pomocy ultralekkich i niezwykle wytrzymałych pontonów zwanych pacraftami. To pierwsza tego typu oferta na świecie.

Mężczyzna w żółtym pontonie płynie w Sztolni
Podziemny spływ pontonowy w Sztolni Czarnego Pstrąga polegać będzie na przepłynięciu jej turystycznego odcinka, ale w dwie strony, czyli 1200 m, za pomocą tzw. pacraftu, czyli jednoosobowego, bardzo lekkiego pontonu ekspedycyjnego.
Z nowej oferty będą mogli skorzystać wyłącznie dorośli, którzy zakupią bilet w internetowym systemie sprzedaży (www.bilety.kopalniasrebra.pl / zakładka SZTOLNIA) i dostarczą obsłudze, przed rozpoczęciem ekspedycji wypełnione oświadczenie, które jest dostępne na stronie obiektu (sztolniapstraga.pl). Można je też będzie wypełnić na miejscu. Biletu nie trzeba drukować. Wystarczy okazać go w kasie sztolni na urządzeniu mobilnym.
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.