Muzyka na wagę: koncert balkonowy w Rybnej! – Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Muzyka na wagę: koncert balkonowy w Rybnej!

Drukuj stronę
Drukuj

Towarzystwo Muzyczne Śląskich Kameralistów zaprasza do Pałacu w Rybnej do udziału w muzycznej podróży poprzez epoki i style. Koncert jest zarazem kontynuacją serii występów balkonowych zapoczątkowanych w ubiegłym roku przez wiolonczelistkę Paulinę Grondys i skrzypka – Jakuba Łysika, jak i preludium serii koncertowej pod nazwą “Muzyka na wagę”.

infografika cyklu koncertów muzyki na wagę z sercem z plastikowych nakrętek

Projekt ten, prócz propagowania muzyki klasycznej niesie z sobą treści społeczne i integracyjne. W ramach cyklu przewidziane są cztery koncerty w Pałacu w Rybnej. Większość z nich zaplanowana jest w plenerach przypałacowych ogrodów, by w czasie zagrożenia epidemicznego zapewnić bezpieczeństwo odbiorcom. Każdorazowo ilość słuchaczy zostanie dostosowana do wytycznych Ministerstwa Zdrowia.
W nawiązaniu do nazwy projektu – „ planowana jest zbiórka plastikowych nakrętek, stanowiących niejako „ bilet wstępu” na koncert, które następnie zasilą tarnogórskie pojemniki-serca.
Zadanie dofinansowane zostało ze środków gminy Tarnowskie Góry.
Zadanie współfinansowane ze środków Powiatu Tarnogórskiego.
Sponsor cyklu: firma Wilpo sc.

infografika cyklu koncertów muzyki na wagę z sercem z nakrętek plastikowych
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.