Zamiatanie ulic: Osiedle Gruzełki i Repty Śląskie – Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Zamiatanie ulic: Osiedle Gruzełki i Repty Śląskie

Drukuj stronę
Drukuj

W dniach od 16 do 19 czerwca 2021r. planowane jest mechaniczne oczyszczanie wskazanych placów i jezdni  gminnych w w/w dzielnicach. Prosimy mieszkańców parkujących samochody na niżej wymienionych placach i jezdniach o zmianę miejsc postojowych w okresie planowanych prac, aby w sposób szybki i sprawny można wykonać oczyszczanie.

Zamiatanie ulic: Osiedle Gruzełki i Repty Śląskie - infografika

Oczyszczanie  placów i jezdni w dzielnicach:  Centrum – oś. Gruzełki i Repty Śląskie będzie realizowane wg następującego harmonogramu:

  1. dzielnica Centrum – oś. Gruzełki w nocy z 16/17 czerwca 2021r.

Opatowicka (od Opolskiej do Obwodnicy), Szafirowa, Poranna, Radosna, Zachodnia, Wenecka, Roździeńskiego, Szkolna, Szpaków, Sawina, Ruciana, Strzelców Bytomskich, Krótka, Odrzańska, Młodzieżowa, Gruzełki, Beskidzka.

  1. dzielnica Repty Śląskie w nocy z 18/19 czerwca 2021r.

Brzozowa, Czajek , Długa, Jaworowa, Myśliwska, Niemcewicza, Ks. Renka,   Sikorek, Skowronków, Staszica od Wodociągowej do Myśliwskiej, Spokojna, Waliski.

Uwaga !!! W przypadku niesprzyjającej pogody np. opadów deszczu oraz nieprzewidza-nych okoliczności zamiatanie będzie przesunięte na kolejny dzień roboczy.

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.