TCK poleca – Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

TCK poleca

Drukuj stronę
Drukuj

Co w tym tygodniu w Tarnogórskim Centrum Kultury? Zobaczcie!

Czerwiec w TCK - infografika

9 czerwca, godz. 19:00
kierunek MUZYKA: Co słychać, November Might Be Fine? (odc. 16)

Podczas zbliżającego się spotkania przedstawiciele zespołu November Might Be Fine znajdą się w ogniu pytań prowadzących. Dowiemy się m.in. o szczegółach ambitnych planów wydawniczych, doświadczeniach koncertowych po trasach europejskich oraz o roszadzie w składzie zespołu.
Więcej informacji: https://tiny.pl/r3gkm
Wydarzenie na Facebooku: https://tiny.pl/r3gk9

10 czerwca, godz. 17:00
Czwartkowe Psoty – TCK Centrum

„Czwartkowe psoty” to happening animacyjny dla dzieci organizowany na świeżym powietrzu. Podczas najbliższego spotkania uczestnicy będą mieli okazję zanurzyć się w świat origami.

Więcej informacji: https://tiny.pl/r3gkp

10 czerwca, godz. 19:00
Spotkanie DKF: „Oto my”

Aharon z oddaniem wychowuje swojego syna, Uriego. Żyją we dwóch, zanurzeni we własnej codziennej rutynie, tak bardzo różniącej się od świata, jaki znamy. Gdy Uri staje się formalnie dorosły, ma zamieszkać w specjalistycznym domu opieki. Czy jest na to gotowy?

Więcej informacji: https://tiny.pl/r3gks
Bilety online: https://bilety.tck.net.pl/rezerwacja/numerowane.html?id=5905

11 czerwca, godz. 17:00
Eko Kraina 2021: Woda / Wielka Rafa Koralowa

Wielka Rafa Koralowa jest jednym z najbardziej znanych na świecie cudów natury, aby ukazać jak ważne jest jej istnienie, a także dbanie o środowisko naturalne, Tarnogórskie Centrum Kultury przygotowało w holu upcyklingową instalację artystyczną z plastiku!
Więcej informacji: https://tiny.pl/r3g2r

11 czerwca, godz. 18:00
Spotkania graficzne

Zajęcia artystyczne dla młodzieży i dorosłych ukierunkowana na poznanie grafiki artystycznej i użytkowej. Uczestnicy zaznajamiają się podczas nich z techniką druku wypukłego, czyli linorytu.
Więcej informacji: https://tiny.pl/r3g2f

11 czerwca, godz. 18:00
ART DOC: „Galeria Uffizi we Florencji: podróż w głąb renesansu”, film + wykład

W czerwcu kolejny seans w ramach cyklu „Art Doc – wykłady i filmy o sztuce”. Projekcję filmu poprzedzi słowem wstępu dr hab. Irma Kozina, historyczka sztuki, wykładowczyni na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Tytuł wykładu: „Sztuka Florencji w czasach mecenatu Medyceuszy”.
Więcej informacji: https://tiny.pl/r3g2s
Bilety online: https://tiny.pl/rzp4p
Wydarzenie na Facebooku: https://tiny.pl/r3g2l

12 czerwca, godz. 10:00 i 11:45
Pracownia ceramiki i małej rzeźby

Pracownia ceramiki i małej rzeźby jest miejscem spotkań zarówno dzieci i młodzieży jak i dorosłych, podczas których mogą realizować się twórczo poprzez rzeźbienie i tworzenie unikatowych obiektów ceramicznych. W trakcie zajęć uczestnicy poznają różnorodne techniki ceramiczne, podstawy rzeźby, materiały i narzędzia potrzebne do pracy twórczej.
Więcej informacji: https://tiny.pl/r3g8p

13 czerwca, godz. 11:00
Niedzielny poranek z bajką:„(Nie)Brzydkie Kaczątko”
Dobrze znana historia o brzydkim kaczątku, oparta na klasycznej baśni Hansa Christiana Andersena w autorskiej oprawie. (Nie)Brzydkie Kaczątko to spektakl o samotności, ale i o odnalezieniu własnej drogi, o odwadze i pięknej przemianie.

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.