Taneczny zwiastun „Tarnogórskiego Dnia Seniora”! – Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Taneczny zwiastun „Tarnogórskiego Dnia Seniora”!

Drukuj stronę
Drukuj

Dzisiaj o godzinie 17.00 na Rynku miało miejsce energetyczne widowisko taneczne poprzedzające “Tarnogórski Dzień Seniora”, który odbędzie się już 28 czerwca o godzinie 11.00 w Kompleksie Zamkowym Tarnowice Stare.

Grupa seniorek tańczących na Rynku z rękami podniesionymi w górę, w tle tarnogórski Ratusz.

Występ odbył się w rytmie utworu “Abby”. Choreografem widowiska była Pani Marzena Kobryń a wykonawcami seniorzy – słuchacze Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku. Pełni wigoru seniorzy przy radosnym aplauzie, zatańczyli nawet po raz drugi dla zgromadzonej tam publiczności.

To najlepsza zapowiedź tego, czego można spodziewać się po zbliżającym się “Tarnogórskim Dniu Seniora”. Wygląda na to, że nawet burza cierpliwie czekała na swoją kolej – jak widać wszystko im sprzyja. Przewodnicząca tego stowarzyszenia – Pani Magdalena Latacz, już dzisiaj gorąco zapraszała do wzięcia udziału w zbliżającym się wydarzeniu, które zostało dofinansowane ze środków Gminy Tarnowskie Góry.

W takim razie do zobaczenia 28 czerwca – seniorzy!

Galeria

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.