Menu główne

Medalowe Trio Tarnogórzanina!

Drukuj stronę
Drukuj

Mieszkaniec Tarnowskich Gór, Radosław Dębicki zdobył pierwsze miejsce w kategorii 66 kg, podczas VII Otwartych Integracyjnych Mistrzostw Śląska, odbywających się 8 maja w Bielsku – Białej. Młody tarnogórzanin zwyciężył także w kategorii do 72 kg. Ponadto Radosław Dębicki zdobył brązowy medal Mistrzostw Śląska Juniorów w kategorii do 74 kg.

Radosław Dębicki z medalami -
Podniesienie ciężaru równego aż 110 kilogramom zagwarantowało młodemu mistrzowi trzykrotne miejsce na podium.

Radosław Dębicki jest wielokrotnie nagradzanym zawodnikiem w zawodach rangi krajowej i międzynarodowej, wśród nich Mistrzostwo Polski, Puchar Polski, Puchar Europy, Mistrzostwo Europy, Brązowy medal na Arnold Classic, oraz Mistrzostwo Świata w Tokio w Wyciskaniu. Młody mistrz jest także laureatem stypendium sportowego Miasta Tarnowskie Góry, dzięki któremu może wciąż rozwijać swoje umiejętności i… osiągać kolejne sukcesy.