Siłą jest dialog czyli mediacje sa dobre na wszystko – Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Siłą jest dialog czyli mediacje sa dobre na wszystko

Drukuj stronę
Drukuj

“Siłą jest dialog” to innowacyjny w skali kraju projekt powstały z inicjatywy Fundacji Mediatio, którego celem jest promowanie idei dialogu oraz możliwości skorzystania z mediacji w tym bezpłatnych spotkań informacyjnych/ konsultacji (online).

Siłą jest dialog - infografika

Projekt ma pokazać, że w dobie pandemii spowodowanej SARS‐CoV‐2 oraz wszechobecnego języka agresji i nienawiści – mediacja jest skutecznym sposobem na jego złagodzenie i jednocześnie subtelnym rozwiązaniem różnych problemów, konfliktów i sporów.

Działania obejmują bezpłatne spotkania informacyjne w mediacji (konsultacje) z najlepszymi ekspertami w 3 wymienionych niżej sytuacjach:

1️⃣ Jeśli istnieje przeczucie, że w zespole, między pracownikami, w zarządzie, w relacjach z innymi firmami bądź klientami jak również między mieszkańcami regionu czy w rodzinie rodzi
się konflikt i nie chcemy dopuścić do jego eskalacji.
2️⃣ Jeśli doszło do konfliktu i nie wiadomo jak sobie z nim poradzić, albo gdy zaistniały spór doprowadził do wszczęcia sprawy sądowej.
3️⃣ Jeśli udało się zażegnać konflikt, ale chcemy za pomocą strategii działania, sposobu komunikowania i kultury rozmowy zapobiegać kolejnym

Szczegóły projektu ,,Siłą jest dialog”:

Adresaci
Projekt jest skierowany zarówno dla osób fizycznych, jak również osób prawnych. Z pomocy mogą skorzystać rodziny, przedsiębiorcy oraz organizacje.

Zakres
Bezpłatne spotkania informacyjne/konsultacje w przedmiocie mediacji.

Kiedy
1 kwietnia 2021r., aż do czasu w którym będzie istniała taka potrzeba.

Jak
Stacjonarnie lub online, w tym rozmowy telefoniczne (w zależności od obostrzeń – COVID-19)


Bezpłatnych konsultacji można zasięgnąć tu.

☎️ +48 515 332 140
☎️ +48 721 782 222

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.