Kultura on-line: TCK zaprasza! – Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Kultura on-line: TCK zaprasza!

Drukuj stronę
Drukuj

Tarnogórskie Centrum Kultury zaprasza w tym tygodniu na kolejne ciekawe wydarzenia online.

Kultura w czasie pandemii TCK - infografika

19-23 kwietnia: Quiz literacko-książkowy z okazji Światowego Dnia Książki

Z okazji Światowego Dnia Książki TCK zaprasza do literackiego quizu. Codziennie, od poniedziałku do piątku na Facebooku TCK pojawią się pytania związane ze znanymi autorami oraz ich literackimi dziełami. Dla zwycięzców przewidziano interesujące nagrody.

22 kwietnia, godz. 19:00: ZaGrajmy z TCK / online

Wirtualne rozgrywki w ramach cyklu „ZaGrajmy z TCK” to zabawa dla miłośników gier i nie tylko. Podczas spotkania uczestnicy zagrają w: Hearthstone, Starcraft II i League of Legends. Widowisko będzie transmitowane live i koordynowane przez pracownika TCK w formie głosowej, tak aby graczom było wygodniej porozumiewać się między sobą i z widzami.
Więcej informacji: https://tck.net.pl/wydarzenie/zagrajmy-w-tck-8/?time=202104221900

23 kwietnia, godz. 19:00: Tarnogórzanie – dwunastu niezwykłych ludzi / Piotr Trojan

Bohaterem kolejnego nagrania będzie Piotr Trojan, aktor reżyser i scenarzysta. W 2020 r. rolą Tomka Komendy niewinnie skazanego na 25 lat pozbawienia wolności za wyjątkowo brutalną zbrodnię w filmie Jana Holoubka “25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” zachwycił publiczność i recenzentów. Jego kreacja została doceniona na Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych „Młodzi i Film” oraz na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni, na których został wyróżniony za najlepszą rolę męską.
Więcej informacji: https://tck.net.pl/wydarzenie/tarnogorzanie-dwunastu-niezwyklych-ludzi-piotr-trojan/?time=202104231900

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.