Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Konkurs: Ratownicy marzeń 2021

Drukuj stronę
Drukuj

W konkursie ofert na realizację programu profilaktyki zintegrowanej dla dzieci i młodzieży pn. „Ratownicy Marzeń” adresatami zadania będą uczniowie klas od IV do VIII szkół podstawowych. Termin składania ofert upływa 22 marca 2021 roku.

6 rąk podtrzymuje stopy w białych tenisówkach.

Celem  głównym programu jest zapobieganie różnym zachowaniom ryzykownym i problemom młodzieży oraz radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych, związanych między innymi z pandemią wirusa SARS-CoV-2 i chorobą zakaźną COVID-19. Grupą docelową są uczniowie klas od IV do VIII szkół podstawowych.

W zakresie realizacji programu, w odniesieniu do jednej klasy, prowadzone będą od 3 do 4 bloków zajęć w ramach wykonywanych jednostek lekcyjnych.

Program ze względu na sytuacje epidemiologiczną realizowany jest w sposób zdalny, tj. online, chyba że sytuacja epidemiologiczna pozwoli na realizację programu na terenie placówki szkolnej lub innym wskazanym miejscu.

Na realizację zadania wymienionego  przeznacza się kwotę 47.000,00 zł.

Zadanie realizowane ma być w okresie od 06.04 do 30.09.2021 roku.


Wszystkie dokumenty konkursowe w załącznikach poniżej

Pliki do pobrania

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.