Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Konkurs: prowadzenie placówki wsparcia dla dzieci z rodzin dysfunkcyjnych 2021

Drukuj stronę
Drukuj

Burmistrz Miasta Tarnowskie Góry ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym pn. „Prowadzenie placówki wsparcia dziennego dla dzieci z rodzin dysfunkcyjnych wraz z ich dożywianiem” oraz powołania Komisji konkursowej do spraw oceny w/w ofert.

Prowadzenie placówki wsparcia dla dzieci - konkurs - infografika

Celem otwartego konkursu ofert jest wyłonienie podmiotów na powierzenie realizacji zadania publicznego Gminy Tarnowskie Góry w roku 2021 z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym, polegające na prowadzeniu w imieniu Gminy Tarnowskie Góry placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży z rodzin dysfunkcyjnych wraz z ich dożywianiem w dzielnicy Centrum dla 30 uczestników. W konkursie ofert wyłoniony może być jeden lub więcej podmiotów.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest złożenie w terminie do dnia 26 lutego 2021 r. do godziny 15.30 roku oferty. Szczegóły w załącznikach.

Pliki do pobrania

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.