Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Prowadzenie punktu wydawania żywności 2021. Konkurs rostrzygniety

Drukuj stronę
Drukuj

Do lipca tego roku punkt wydawania żywności przy ul. Strzeleckiej 24 prowadzić będzie Polski Komitet Pomocy Społecznej – Śląski Zarząd Wojewódzki w Katowicach. Punkt będzie działał na dotychczasowych zasadach.

NGO Pomoc społeczna - prowadzenie punktu wydawania żywności - infografika

Na konkursi ofert na realizację zadania publicznego z zakresupomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywania szans tych rodzin i osób pn. „Prowadzenie dla mieszkańców gminy Tarnowskie
Góry punktu wydawania żywności pozyskanej z PROGRAMU OPERACYJNEGO POMOC ŻYWNOŚCIOWA 2014-2020 w roku 2021”  przeznaczono do lipca tego roku 25 tys. zł miejskiej dotacji. Dzięki niej  Polski Komitet Pomocy Społecznej – Śląski Zarząd Wojewódzki we współpracy w Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej, który kieruje na miejsce potrzebujących tarnogórzan, będzie prowadził punkt przy ul. Strzeleckiej 24 na dotychczasowych zasadach.

Żywność jest obecnie wydawana osobom posiadającym ważne skierowanie z MOPS-u oraz dowód osobisty.

w każdy   poniedziałek  w godz. 10.00 do 15.00

środę w godz. 12.00 do 17.00.

Pliki do pobrania

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.