Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Prognoza na dziś i jutro: śnieg i oblodzenie

Drukuj stronę
Drukuj

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy – Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydał ostrzeżenie o opadach śniegu i wystąpieniu oblodzenia. Prognozuje się wystąpienie opadów śniegu o natężeniu umiarkowanym okresami silnym, powodujących przyrost pokrywy śnieżnej od 15 cm do 25 cm.

Zima na Rynku w Tarnowskich Górach

Dziś do godz. 19:30:

Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady śniegu, miejscami przyrost o 8 cm. Temperatura maksymalna od -1°C do 1°C. Wiatr umiarkowany, porywisty, zachodni i południowo-zachodni. 

Dziś od godz. 19:30 do jutra do godz. 19:30 

W nocy zachmurzenie duże. Opady śniegu. Prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej o 2 cm do 8 cm. Temperatura minimalna od -5°C do -3°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, południowo-zachodni, po północy skręcający na zachodni i północno-zachodni. W dzień zachmurzenie duże. Okresami opady śniegu. Temperatura maksymalna od -3°C do -1°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, miejscami porywisty, północno-zachodni i zachodni.

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.