Kultura on-line: TCK zaprasza! – Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Kultura on-line: TCK zaprasza!

Drukuj stronę
Drukuj

Co w tym tygodniu proponuje nam Tarnogórskie Centrum Kultury? Zobaczcie!

20 stycznia, godz. 18:00
Salon literacki TCK: Andrzej Kanclerz

Pierwsze spotkanie Salonu literackiego TCK odbędzie się w świecie wirtualnym. Andrzej Kanclerz opowie o swoim najnowszym tomiku wierszy „Zapominanie albo dla przyjaciół Demi”, którego wydawcą jest Tarnogórskie Centrum Kultury.
Zapowiedź wydarzenia: https://www.youtube.com/watch?v=IFa02vY19-A&t
Więcej informacji o wydarzeniu: https://tck.net.pl/wydarzenie/2694/?time=202101201800

21 stycznia, godz. 19:00
ZaGrajmy z TCK / online
ZaGrajmy z TCK to stały punkt w comiesięcznym repertuarze TCK, w ramach których odbywają się wspólna zabawa z grami: Hearthstone, Starcraft II i League of Legends. Każda rozgrywka będzie transmitowana live i koordynowana przez pracownika TCK w formie głosowej, tak aby graczom było wygodniej porozumiewać się między sobą i z nami.
Więcej informacji o wydarzeniu: https://tck.net.pl/wydarzenie/zagrajmy-z-tck-online/?time=202101211900

23 stycznia, godz. 18:00
„tg story” – premierowy pokaz filmu (finał projektu „Just do it”)

Film “tg story” to finał projektu “Just do it” – cyklu warsztatów dzięki którym uczestnicy mogli nauczyć się pracy z kamerą, tekstem czy dowiedzieć czegoś o kreowaniu bohatera I pracy nad rolą. Pomysłodawcą oraz reżyserem projektu jest Piotr Trojan, który dla grupy dzieci i młodzieży z Tarnowskich Gór zorganizował cykl warsztatów o lęku, które ułatwiły nakręcenie ponad czternastominutowego filmu. Projekt powstaje w ramach Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Zapowiedź filmu: https://www.youtube.com/watch?v=XoknCLh6-Ek
Więcej informacji o wydarzeniu: https://tck.net.pl/wydarzenie/final-projektu-just-do-it-premierowy-pokaz-filmu/?time=202101231800

Galeria

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.