Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy Tłumacz Migam

Menu główne

Wesoła Świąteczna Skarpetka

Drukuj stronę
Drukuj

Chcesz pomóc najbardziej potrzebującym? Kup parę skarpetek i przynieś je do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. W święta trafią do mieszkańców tarnogórskiego schroniska dla mężczyzn.

Wesoła Świąteczna Skarpetka - zbiórka - infografika

– Święta to czas, w którym na chwile zapominamy o naszych problemach, pragniemy czynić dobro i dzielić się nim z innymi więc warto zastanowić się, czego potrzebują inni  – mówią Dominika, Magda i Agnieszka, pracownice socjalne Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tarnowskich Górach, które w ramach specjalizacji II stopnia w zawodzie pracownika socjalnego realizują projekt socjalny „RAZEM AKTYWNIEJ”. Jego celem jest aktywizacja i integracja społeczna mieszkańców Schroniska dla Bezdomnych Mężczyzn w Tarnowskich Górach i włączenie się w pomoc dla potrzebujących przez skorych do pomocy tarnogórzan.

W ramach tego właśnie projektu socjalnego organizowana jest zbiórka skarpetek, bo one w ostatnich latach kojarzą się z bożonarodzeniowymi prezentami.

Zbiórka potrwa do poniedziałku 21 grudnia. Skarpetki w rozmiarach 39-42, 43-45 można przynieść do budynku MOPS-u przy ul. Bytomskiej 15 w godz. 7.30-15.30, w późniejszych godzinach można je zostawić na portierni Ratusza przez całą dobę.

Kontakt z MOPS-em
506-209-644
608-454-231
530-192-671

Wesoła Świąteczna Skarpetka - zbiórka - infografika

Pliki do pobrania

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.