Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Silver Concerto w Tarnowskich Górach!

Drukuj stronę
Drukuj

Pamiętajcie ubiegłoroczny koncert Silver Concerto w Filharmonii Śląskiej? Wiele osób bardzo chciało wybrać się na to niepowtarzalne widowisko, ale nie dla wszystkich wystarczyło biletów. Teraz jest okazja, żeby nadrobić zaległości i to w Tarnowskich Górach!

Silver Concerto - Grafika informacyjna

W niedzielę 22 listopada o godz. 18.00 Centrum Współczesnej Muzyki Klawesynowej im. Elżbiety Chojnackiej wspólnie z  Pałacem w Rybnej organizuje ostatni koncert z cyklu “Muzyka w obrazie. Obraz w dźwięku”, który rozpocznie się utworem Adam Wesolowski “Silver concerto” na klawesyn i dźwięki Zabytkowa Kopalnia Srebra – obiekt światowego dziedzictwa Unesco i Sztolnia Czarnego Pstrąga – obiekt światowego dziedzictwa Unesco
Utwór (czteroczęściowy) w pełnej wersji został skomponowany w 2019 roku na zamówienie Miasta Tarnowskie Góry , Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Tarnogórskiej i Pałacu w Rybnej.

Więcej: https://www.aleksandragajecka-antosiewicz.com/centrum-wspó…/

Cykl jako zadanie publiczne jest współfinansowany ze środków Gminy Tarnowskie Góry i Pałacu w Rybnej.
Wstęp wolny. Liczba miejsc jest ograniczona.  Rezerwacje miejsc pod nr tel. 32 284 18 37

 

 

 

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.