Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Złoto w Krwiodawstwie!

Drukuj stronę
Drukuj

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Katowice od ubiegłego tygodnia zabiera wszystkich Krwiodawców do Innej Bajki i serwuje im złoto i diamenty, a tak poważnie coś równie bogatego: żelazo i witaminę C! W Tarnowskich Górach akcja zagości w czwartek w godz. 13.00-16.30 na Rynku.

Bliscy Krewni na większości akcji wyjazdowych i w punktach stacjonarnych będą mogli otrzymać drugie śniadanie, tak bardzo potrzebne do wzmocnienia ich układu krwionośnego i odpornościowego. Złoto niczym z westernu to rokitnik, który jest jednym z składników tej pełnowartościowej owsianki.
 
Akcja pn. „Krwiodawcy w Innej Bajce” ma na celu przypomnienie Krwiodawcom jak ważny jest posiłek przed i po oddaniu krwi, a także ma zachęcić Bliskich Krewnych do wybierania produktów naturalnych, nieprzetworzonych, bogatych w błonnik i witaminy. Takie też produkty oferuje Partner akcji – Inna Bajka. Dlatego każda osoba, która odda krew otrzyma smaczne i proste w przygotowaniu śniadanie. Zapraszamy wszystkich do podzielenia się cząstką siebie i niesienia pomocy potrzebującym. Jedna donacja ratuje życie aż trzem osobom!
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.