Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Śluby: nowe limity uczestników

Drukuj stronę
Drukuj

Informujemy, że od 13 października br. podczas uroczystości zawarcia związku małżeńskiego na sali ślubów mogą przebywać – poza urzędnikami – jedynie 4 osoby. Są to państwo młodzi i świadkowie.

Covid 19 | Śluby: udział w uroczystości: do 4 osób
W czasie uroczystości obowiązują środki bezpieczeństwa: maseczki, dezynfekcja rąk oraz zachowanie odpowiedniego dystansu.Osoby uczestniczące w uroczystości wchodzą do budynku urzędu miejskiego całą grupą, w ustalonej ilości i w wyznaczonym czasie, po opuszczeniu budynku przez osoby z poprzedniej uroczystości.Przypominamy,  że udzielane ślubów poza Urzędem Stanu Cywilnego zostało wstrzymane w marcu br.

Również 13 października Urząd Miejski ograniczył ponownie dostęp dla interesantów.

Petenci przyjmowani są wyłącznie na parterach naszych budynków (zalecamy telefoniczne umówienie spotkania). Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego oraz za pomocą platformy e-PUAP. Pisma nie wymagające potwierdzenia należy wrzucać do urn ustawionych przez wejściem do budynków – ważne, aby dokumenty znajdowały się w zaklejonej kopercie. Do urzędu wpuszczane będą wyłącznie osoby z zakrytymi ustami i nosem. Przypominamy numery telefonów i adresy mailowe do poszczególnych wydziałów. 

Więcej:

COVID19: Urząd Miejski znowu ogranicza obsługę petentów

Covid 19 |Od 13 października śluby z udziałem w uroczystości: do 4 osób
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.