TCK-owe Kino Objazdowe – dodatkowe seanse – Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

TCK-owe Kino Objazdowe – dodatkowe seanse

Drukuj stronę
Drukuj

W sobotę Lasowice, w niedzielę Repty Śląskie czekają spotkania z przełożonymi z powodów pogodowych seansami kina plenerowego.

 


Sobota, godz. 19.30- IV TCK-owe Kino Objazdowe/ dodatkowy seans w Lasowicach, boisko SP 5 (ul. Leśna 23)

Seans “Mały Książę”, a przed nim od godziny 18:00 polecamy animacje dla dzieci.
Mała Dziewczynka zaprzyjaźnia się z ekscentrycznym staruszkiem z sąsiedztwa, który przedstawia się jako Pilot. Nowy znajomy opowiada jej o niezwykłym świecie, gdzie wszystko jest możliwe. Świecie, do którego dawno temu zaprosił go przyjaciel – Mały Książę. Tak zaczyna się magiczna i pełna przygód podróż Dziewczynki do krainy jej własnej wyobraźni i do bajkowego uniwersum Małego Księcia.
Kategoria wiekowa: 8+
Reżyseria: Mark Osborne
Produkcja: Francja (2015)
Animacja / Fantasy / Przygodowy
Czas trwania: 108 minut

Niedziela o 19:30  – IV TCK-owe Kino Objazdowe- dodatkowy seans Repty Śląskie, Dodatkowy seans filmu “Mia i biały lew”, projekcja odbędzie się na terenie: LKS „Zgoda-Repty” (ul. Staszica 162)
Na godzinę 18:00 zapraszamy rodziny z dziećmi na animacje

Dzieciństwo 10-letniej dziewczynki o imieniu Mia zmienia się w wielką przygodę, kiedy jej rodzice postanawiają przenieść się z zatłoczonego Londynu do Afryki, aby w jej sercu prowadzić niezwykłą farmę. Pewnego dnia na świat przychodzi na niej piękne i jedyne w swoim rodzaju białe lwiątko o imieniu Charlie. Tak zaczyna się historia zdumiewającej przyjaźni między dziewczynką i wyjątkowym zwierzęciem, którzy wspólnie wychowują się w najbardziej malowniczym zakątku Ziemi. Kiedy Mia kończy 14 lat, a Charlie dorasta i staje się potężnym lwem, jej ojciec podejmuje dramatyczną decyzję. Dziewczynka będzie musiała pożegnać się ze swoim dzikim przyjacielem raz na zawsze. Mia za nic w świecie nie chce na to pozwolić. Próbując uratować Charliego, decyduje się na ucieczkę w nieznane. Wspólnie z białym lwem opuszcza rodzinną farmę i wyrusza na poszukiwanie nowego domu dla przyjaciela. Tak oto zaczyna się decydujący test ich przyjaźni i najbardziej niesamowita przygoda w życiu Mii i potężnego króla zwierząt.
Kategoria wiekowa: 8+
Reżyseria: Gilles de Maistre
Produkcja: Francja/Niemcy/RPA (2018)
Familijny/Przygodowy
Czas trwania: 98 minut
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.