Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Jubilaci z medalami

Drukuj stronę
Drukuj

Kolejne medale z różą za długoletnie pożycie małżeńskie trafiły dziś z rąk burmistrza Arkadiusza Czecha do 16 par, które wzięły ślub 50 lat temu. – Te odznaczenia symbolizują Państwa życie, które na pewno nie było wyłącznie usłane płatkami róż. Przetrwaliście też trudne chwile więc to, co połączyło Was na początku okazało się prawdziwe – mówił burmistrz.

Burmistrz Arkadiusz Czech wręcza medal Jubilatom

Złote Gody w Tarnogórskim Centrum Kultury uczcili Państwo: Elżbieta i Kazimierz Wąsiewscy, Małgorzata i Franciszek Langosz, Krystyna i Gerard Krawiec, Leokadia i Bronisław Prascy, Maria i Janusz Szymańscy, Maria i Jerzy Wozniok, Irena i Rudolf Waloszczyk, Helena i Ryszard Wrotny, Łucja i Konrad Bodora, Janina i Izydor Gruca, Maria i Zbigniew Kosmala, Stefania i Tadeusz Lis, Teresa i Ryszard Piórkowscy, Władysława i Józef Marek, Jadwiga i Roman Pieczyk oraz Maria i Jan Sut.

55 lat pożycia małżeńskiego obchodzili Państwo: Urszula i Włodzimierz Pasek, Urszula i Józef Gierak, Hildegarda i Gerard Brol, a 65 lat przeżyli wspólnie Państwo Krystyna i Hubert Wendt.

Galeria

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.