Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy Tłumacz Migam

Menu główne

Jubilaci odebrali życzenia, medale i dyplomy

Drukuj stronę
Drukuj

Medale za długoletnie pożycie małżeńskie odebrało dziś (8.09.) z rąk burmistrza Arkadiusza Czecha 16 tarnogórskich par. Z uwagi na konieczność zachowania zasad sanitarnych uroczystość zorganizowano w Tarnogórskim Centrum Kultury.

– Dziś będziemy gratulować sobie bez dotyku – rzekłbym po japońsku. Uściski nadrobimy za pięć lat – mówił burmistrz.

Pół wieku przeżyli wspólnie państwo: Krystyna i Antoni Korona, Weronika i Henryk Górny, Lidia i Jerzy Luszczyk, Janina i Stanisław Muc, Magdalena i Bolesław Miśków, Urszula i Leszek Szamborscy, Maria i Stanisław Skoczylas, Elwira i Jan Stroka, Teresa i Stanisław Czapla, Magdalena i Andrzej Kucharczyk, Barbara i Aleksander Grabowscy, Zofia i Jerzy Chmielewscy, Barbara i Kazimierz Szafran, Henryka i Stanisław Szydłowscy, Kazimiera i Jerzy Kocot oraz Monika i Piotr Piegza.

Dyplom z okazji jubileuszu 55 lat małżeństwa odebrali państwo Stefania i Jan Paździor, a z okazji wspólnie spędzonych 60 lat uhonorowani zostali państwo Terna i Stefan Matyl oraz Lidia i Tadeusz Mszyca. 

Galeria

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.