Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Koncert Kadosz Uwielbienie

Drukuj stronę
Drukuj

V Koncert Uwielbienia “Jego Moc”, który w tym roku że względu na pandemię zorganizowany jest w kościele Parafii Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej w Tarnowskich Górach – Opatowicach (zamiast na Rynku w Boże Ciało), odbędzi się w dniu Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, 15 sierpnia o godzinie 19.00. Koncert będzie transmitowany.

Koncert rozpocznie się pieśniami ku czci naszej Mamy – Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej, które wykonają Brygida Blachecka-Siwy oraz Jolanta Sporniak. Uwielbienie poprowadzi Kadosz i Przyjaciele, wystąpi też Teatr Pantomimy “Gratia” z pantomimą ewangelizacyjną.

Ważne: w czasie koncertu przestrzegamy zasad bezpieczeństwa sanitarno – epidemiologicznego, będzie wymagane posiadanie maseczki oraz dezynfekcja rąk (zapewniamy środki dezynfekujące). Zapraszamy do wspólnego Uwielbienia!

Koncert będzie transmitowany strumieniowo na stronie fejsbukowej zespołu Kadosz, więcej o transmisji na https://www.facebook.com/events/900434943794145/
Organizatorem koncertu jest Fundacja Kadosz Uwielbienie. Koncert jest dofinansowany ze środków Gminy Tarnowskie Góry.

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.