Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Wodny Plac Zabaw czynny od 21 lipca

Drukuj stronę
Drukuj

Atrakcja uruchomiona przy Parku Wodnym będzie czynna codziennie od godziny 8.00 do 21.00.

Na miejscu czekają na dzieci 3 zjeżdżalnie (w tym jedna do zjazdów z rodzicami),  fontanny, armatki wodne i wiele innych atrakcji. Dzieci poniżej 13 roku życia muszą być pod opieką dorosłych, zjeżdżalnie są z kolei przeznaczone dla dzieci mimimum 4-letnich. Z placu zabaw może kjorzystać każdy posiadacz biletu do Parku Wodnego (nie będzie osobnych biletów)

Pierwotny plan zakładał otwarcie wodnego placu zabaw w Dzień Dziecka, jednak koronawirus i opóźnienia nim spowodowane sprawiły, że data otwarcia musiała zostać przesunięta. Wodny plac zabaw składać się będzie z basenu o powierzchni 338m kw. z 3 zjeżdżalniami i wodnymi zabawkami oraz plaży z udostępnionymi leżakami i parasolami.

– Obostrzenia w wodnym placu zabaw, jako części parku wodnego, będą takie same jak w całym kompleksie: maksymalnie 330 osób na terenie całego obiektu – mówi Sylwia Kusz-Byszewska z działu marketingu Parku Wodnego.

Koszt przedsięwzięcia to 2,5 mln zł. Spółkę wsparło miasto, które ogólem na inwestycje w Parku Wodnym przekazało 1 mln zł.

Cennik biletów tutaj.

 

Galeria

Pliki do pobrania

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.