Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Wodny plac zabaw coraz bliżej

Drukuj stronę
Drukuj

Praca wre, roboty mają się ku końcowi – już wkrótce nastąpi otwarcie wodnego placu zabaw. Nowopowstała atrakcja obok Parku Wodnego, przeznaczona dla najmłodszych dzieci, otwarta będzie od godziny 8.00 do 21.00.

Pierwotny plan zakładał otwarcie wodnego placu zabaw w Dzień Dziecka, jednak koronawirus i opóźnienia nim spowodowane sprawiły, że data otwarcia musiała zostać przesunięta. Wodny plac zabaw składać się będzie z basenu o powierzchni 338m kw. z 3 zjeżdżalniami i wodnymi zabawkami oraz plaży z udostępnionymi leżakami i parasolami.

Dostęp do wodnego placu zabaw będzie możliwy w ramach biletu do Parku Wodnego. Ilość osób na terenie atrakcji nie będzie oddzielnie ustalana.

– Obostrzenia w wodnym placu zabaw, jako części parku wodnego, będą takie same jak w całym kompleksie: maksymalnie 330 osób na terenie całego obiektu – mówi Sylwia Kusz-Byszewska z działu marketingu Parku Wodnego.

Koszt przedsięwzięcia to 2,5 mln zł. Spółkę wsparło miasto, które ogólem na inwestycje w Parku Wodnym przekazało 1 mln zł.  

Wcześniejsze teksty:

Powstaje wodny plac zabaw

Galeria

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.