Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Park Repecki – przewodnik

Drukuj stronę
Drukuj

23-stronicowy przewodnik przedstawiający ścieżkę przyrodniczo-dydaktyczną po parku okalającym Górnośląskie Centrum Chorób Serca można zobaczyć i pobrać z naszej strony internetowej.

Wydaną przez GCR Repty przy wsparciu Wojewódzkiego Funduszu Gospodarki Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej książeczkę można było dostać w ubiegłym roku w Punkcie Informacji o Mieście. Papierowe wersje już się skończyły, dlatego teraz każdy może zapoznać się z wydawnictwem w wersji elektronicznej.

Przewodnik jest rozszerzeniem informacji, które w Parku Repeckim można znaleźć na 18 postawionych tam tablicach. Długość trasy proponowanej w spacerze to 1,4 km.

W publikacji opisane są ptaki, drzewa, krzewy, nietoperze i inne zwierzęta żyjące nie tylko w Parku, ale i całej Dolinie Dramy. We wstępie opisano także najważniejsze atrakcje Tarnowskich Gór.

Załącznik poniżej

Pliki do pobrania

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.