Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Do pałacu wróciła muzyka

Drukuj stronę
Drukuj

W minioną niedzielę, po długiej przerwie, sala koncertowa Pałac w Rybnej wypełniła się znów miłośnikami muzyki współczesnej. 🎼🎹🎧 Stęsknionych za pałacowymi wydarzeniami melomanów pojawiło się mnóstwo, a sala wypełniona została co do jednego miejsca, na obsadzenie którego pozwalały normy sanitarne 😷

Przed koncertem zorganizowano warsztaty grafiki muzycznej, które poprowadził dr hab. Piotr Kopiński z Akademii Muzycznej w Katowicach. Podczas wieczornego koncertu zatytułowanego “Kiedy muzyka staje się obrazem”, w interpretacji Hanny Balcerzak goście usłyszeli m.in. prawykonania klawesynowych utworów Philipa Czaplowskiego i Tomasza Kamianiaka oraz koncert pianisty Piotra Kopińskiego. Przez meandry współczesności poprowadził publiczność niezastąpiony Piotr Oczkowski.
Pracownicy pałacowego impresariatu dziękują wszystkim uczestnikom za zaufanie i za przyjęcie ze zrozumieniem zasad zapewniających bezpieczeństwo.
Zadanie było współfinansowane ze środków Gminy Tarnowskie Góry.

Galeria

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.