Konkurs: półkolonie w Hali Sportowej 2020 – Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Konkurs: półkolonie w Hali Sportowej 2020

Drukuj stronę
Drukuj

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania z zakresu zdrowia publicznego określonego w Narodowym Programie Zdrowia na lata 2016-2020 w ramach Celu Operacyjnego Nr 2: Profilaktyka i rozwiązywanie problemów związanych z używaniem substancji psychoaktywnych, uzależnieniami behawioralnymi i innymi zachowaniami ryzykownymi – organizacja półkolonii w okresie wakacji w tarnogórskiej hali sportowej.

Zadanie polega na organizacja półkolonii w okresie wakacji w tarnogórskiej hali sportowej dla dzieci i młodzieży pod opieką wykwalifikowanej kadry połączone z działaniami informacyjno-edukacyjnymi dotyczącymi ryzyka szkód wynikających ze spożywania alkoholu i zagrożeń wynikających z używania środków odurzających, substancji psychotropowych i NSP.

Ramy czasowe trwania 1 turnusu wynoszą minimum 5 dni przez minimum 5 godzin codziennie (przedział czasowy miedzy 8.00 rano a 16.00 popołudniu). Możliwe jest pobieranie opłaty za uczestnictwo w półkoloniach;

Minimalna ilość uczestników biorących udział w półkolonii wynosi 24 osób;

Realizacja zadania winna spełniać wytyczne GIS, MEN i MZ dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży.

Na realizację zadań przeznacza się łącznie kwotę 180.000,00 zł.

Termin i warunki realizacji zadania

Zadanie realizowane jest w okresie od 26.06.2020r. do 11.09.2020r.


Warunkiem przystąpienia do konkursu jest złożenie w terminie do dnia 19 czerwca 2020r. do godziny 15.30 oferty zgodnej ze wzorem określonym w Zarządzeniu Nr 1057/2017 Burmistrza Miasta Tarnowskie Góry z dnia 2 marca 2017r. w sprawie ustalenia procedury postępowania przy realizacji zadań z zakresu zdrowia publicznego.

Ofertę należy złożyć w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego w Tarnowskich Górach, Sienkiewicza 2 w  zamkniętej kopercie.


Wszystkie związane z konkursem dokumenty w załącznikach poniżej.

Pliki do pobrania

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.