Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Turniej pamięci przyjaciół

Drukuj stronę
Drukuj

Najlepsi amatorzy tenisa ze śląska zjechali w miniony weekend na pierwszy w sezonie turniej w grach podwójnych w tenisa do Tarnowskich Gór i Laryszowa. Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Tarnogórska Akademia Tenisa “AS”. Turniej poświęcony był pamięci przyjaciół którzy już odeszli. Pogoda nie pomagała w przeprowadzeniu imprezy (opady deszczu), jednak dzięki wysiłkom organizatorów zawody udało się przeprowadzić do końca. Wielu tenisistów było na naszych ośrodkach po raz pierwszy. Byli oczarowani ich urodą i chwalili świetnie przygotowane korty.

Zwycięzcami turnieju zostali koledzy z Rudy Śląskiej Damian Wiater i Piotr Hess. Drugie miejsce zajęła nasza tarnogórska para Xavier Retat i jego syn Denis. Trzecia w zawodach para to Tomasz Lubos i Dariusz Łukaszewski z Bytomia. Dziękujemy Urzędowi Miasta Tarnowskie Góry za dofinansowanie turnieju.

Galeria

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.