Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy Tłumacz Migam

Menu główne

Ul. Powstańców Śląskich – remont od 18 maja

Drukuj stronę
Drukuj

Od poniedziałku 18 maja ul. Powstańców Śląskich będzie zamknięta dla ruchu. Przebudowa potrwa co najmniej do końca roku.

Zarząd Dróg Powiatowych informuje, że w związku z remontem od poniedziałku (18 maja) do odwołania nastąpi całkowite zamknięcie dla ruchu kołowego ul. Powstańców Śląskich w Tarnowskich Górach. Objazd wyznaczono ulicami: Opolską, Sobieskiego, Sienkiewicza, Styczyńskiego i Pokoju. Obejmująca całą ulicę przebudowa potrwa najpewniej do końca tego roku. Zmieniony rozkład jazdy autobusów podamy jutro.

Uwaga: dojazd do przychodni Bi-Med będzie możliwy od ulicy Kościuszki, Opolskiego i Bema.

ZMIANY W KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ – zastępczy przystanek na ul. Sobieskiego  zamiast przystanku przy ul. Powstańców Śląskich.  

Zarząd Transportu Metropolitalnego informuje, że od 18 maja 2020 r. od godz. 7:30, w związku z zamknięciem ulicy Powstańców Śląskich w Tarnowskich Górach, autobusy linii nr: 3, 64, 129, 143, 153, 180, 614, 615, 670 oraz 780 zostają skierowane na trasę objazdową.

Autobusy pojadą od dworca autobusowego ulicami Pokoju i Sobieskiego. Autobus linii 671 w kursie o godz. 7:10 z Pniowca w dni robocze, od skrzyżowania ulic Styczyńskiego i Sienkiewicza będzie dojeżdżał do dworca autobusowego trasą bezpośrednią – ul. Styczyńskiego, z pominięciem przystanków: POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH, WYSZYŃSKIEGO i BYTOMSKA.

Na czas trwania objazdu, na ulicy Sobieskiego, na wysokości posesji nr 21A i nr 24, zostanie uruchomiony przystanek zastępczy obsługiwany w zamian za wyłączony przystanek TARNOWSKIE GÓRY POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH.

UWAGA! Na liniach autobusowych nr 78, 739, 791 będzie obowiązywał ten sam objazd po ich przywróceniu.

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.