Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

PSZOK i dodatkowe worki na śmieci po długim weekendzie

Drukuj stronę
Drukuj

4 maja otwarty zostanie po przerwie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Laryszowskiej. Tego samego dnia ruszy także wydawanie dodatkowych worków na odpady zielone i segregowane.

Prezypominamy, że z powodu trwającej epidemii, wszyscy mieszkańcy zobowiązani są do ścisłego przestrzegania zasad sanitarnych i bezpieczeństwa w miejscach gromadzenia ludzi.

Osoby wjeżdżające na teren PSZOK-u prosimy o:
|- obowiązkowe zakrywanie nosa i ust, założenie rękawiczek jednorazowych oraz dezynfekcję rąk (korzystający powinni posiadać własne środki ochrony osobistej),
– zachowanie minimum 2 metrowej odległości od pracowników obsługi PSZOK (na terenie PSZOK może znajdować się obsługa oraz jedna osoba korzystająca. Pozostałe osoby czekają przed wjazdem na pozwolenie obsługi PSZOK na wjazd)
– bezwzględne stosowanie się do zaleceń pracowników obsługujących  PSZOK.

 

W terminie od 04.05.2020r. do 30.06.2020r. wydawane będą dodatkowe worki na odpady zielone. Przypominamy, że każdy właściciel nieruchomości o zabudowie  jednorodzinnej uiszczający opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi może otrzymać 5 dodatkowych worków w okresie wiosennym oraz 5 worków w okresie jesiennym.
Będzie także możliwość pobrania pozostałych worków do segregacji odpadów.
Worki będą wydawane przy przed Ratuszem od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 13.00.

Właścicieli /zarządców  budynków wielorodzinnych prosimy o zgłaszanie zapotrzebowania na worki na odpady zielone telefonicznie. 323-393-36-79

 

Mieszkańców prosimy o przestrzegania zasad sanitarnych.

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.