Odnawialne Źródła Energii – losowanie list – Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Odnawialne Źródła Energii – losowanie list

Drukuj stronę
Drukuj

Wyniki publicznego losowania deklaracji udziału w projekcie OZE, która ma na celu ustalenie kolejności na listach rezerwowych utworzonych w ramach w/w projektu.

Losowanie rozpoczęło się o godz. 10.00. Bezpośrednia transmisja dla wnioskodawców była widoczna dla wnioskodawców w serwisie clickmeeting.pl, każdy z wnioskodawców chętnych do zobaczenia relacji musiał się tam zalogować (informacje o logowaniu wysłano każdemu z nich na maila).

Początek losowania:

Losowanie list #OZE

Właśnie rozpoczęło się publiczne losowanie deklaracji udziału w projekcie #OdnawialneŹródłaEnergii, która ma na celu ustalenie kolejności na listach rezerwowych utworzonych w ramach projektu. Pełna transmisja na żywo jest dostępna pod adresem https://tarnowskiegory.clickmeeting.pl/828395425/register. Każdy z wnioskodawców chętnych do zobaczenia relacji musi się tam zalogować, informacje o logowaniu wysłano każdemu z nich na maila.Wyniki losowania oraz nagranie podamy po zakończeniu procedury.#ilovetg #ekotg #tg #tarnowskiegory #oze

Opublikowany przez Tarnowskie Góry Urząd Miasta Piątek, 29 maja 2020

Całość losowania:

WYNIKI LOSOWANIA W ZAŁĄCZNIKACH PONIŻEJ (WERSJE ELEKTRONICZNE I SKANY SPISANYCH ODRĘCZNIE PROTOKOŁÓW Z PODPISAMI CZŁONKÓW KOMISJI.

Projekt: Odnawialne źródła energii poprawą jakości środowiska naturalnego na terenie Gmin Partnerskich: Tarnowskie Góry, Gaszowice, Jejkowice, Lyski, Krupski Młyn, Kuźnia Raciborska, Nędza, Lelów, Psary, Sośnicowice, Tworóg.” Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Przypominamy, że dzięki 52 mln zł unijnej dotacji na projekt, któremu liderujemy, w naszym mieście będzie do rozdysponowania około 20 mln zł na montaż odnawialnych źródeł energii. W ramach projektu  w naszej gminie możliwy będzie montaż ponad 1000 instalacji takich jak ogniwa fotowoltaiczne, pompy ciepła i solary.
W tej chwili do projektu miejsc “zwolnionych” po weryfikacji jest w sumie 89: 35 na fotowotaikę, 19 na solary, 11 i 2 na powietrzne pompy ciepła i 22 na kotły na biomasę.
Tarnogórzanie, a także mieszkańcy 10 gmin partnerskich, którzy wezmą udział w projekcie, otrzymają instalacje OZE zamówione w przetargu organizowanym przez gminę i to gmina przez 5 lat po zakończeniu projektu będzie ich właścicielem. Po zakończeniu trwałości projektu instalacje zostaną przekazane na własność mieszkańcom.

Więcej o projekcie OZE: tu,  tu

Pliki do pobrania

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.