Jutro otwieramy Muzeum – kultura wraca! – Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Jutro otwieramy Muzeum – kultura wraca!

Drukuj stronę
Drukuj

Od jutra (13 maja br.) Muzeum w Tarnowskich Górach będzie ponownie czynne dla zwiedzających.

Ze względów bezpieczeństwa do odwołania obowiązywać będą ścisłe zasady. Możliwe będzie jedynie zwiedzanie indywidualne. Jednocześnie na całej powierzchni ekspozycyjnej będzie mogło przebywać maksymalnie 20 osób (wraz z obsługą). Zwiedzający na czas przebywania w Muzeum zobowiązani będą do zakrycia ust i nosa oraz skorzystania ze środków ochrony osobistej (płyny dezynfekcyjne) przy wejściu. Wprowadzamy również i zalecamy metodę płatności kartą. Zmianie ulegną godziny otwarcia instytucji dla zwiedzających, tj. wtorek–piątek: 10:00–16:00, sobota: 10:00–15:00, niedziela: 12:00–17:00.

Zgodnie z rekomendacjami Narodowego Instytutu Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów do odwołania nie będzie możliwe zwiedzanie grupowe oraz skorzystanie z usługi oprowadzania. Zawieszona pozostaje również stacjonarna działalność kulturalna i edukacyjna.

Tymczasowy regulamin zwiedzania: http://muzeumtg.pl/wp-content/uploads/2020/05/Tymczasowy-regulamin-zwiedzania-05.2020.pdf

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.