Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Ruchowe Przedszkole – ćwicz w domu z SAVusiem!

Drukuj stronę
Drukuj

Sportowa Akademia Veolia Junior zaprasza do Ruchowego Przedszkola codziennie o godz. 11.00.

Sportowa Akademia Veolia Junior zaprasza do Ruchowe Przedszkole – ćwicz w domu z SAVusiem!

Zamknięte przedszkola, ograniczone możliwości wspólnych zabaw i przebywania na świeżym powietrzu to jeszcze więcej czasu przed ekranami telewizorów czy tabletów niż dotychczas i coraz mniej ruchu, tak bardzo potrzebnego dzieciom, ale także nam – dorosłym, w tym trudnym czasie.

Dołączcie do cyklicznych zajęć ruchowych on-line, prowadzonych przez aktywnego liska – SAVusia i jego leśnych przyjaciół – postaci, w które wcielają się doświadczeni w pracy z dziećmi instruktorzy.

Zasada jest prosta: 𝗟𝗶𝗻𝗸 𝗱𝗼 𝘁𝗿𝗮𝗻𝘀𝗺𝗶𝘀𝗷𝗶 𝗽𝗼𝗷𝗮𝘄𝗶𝗮 𝘀𝗶𝗲̨ na wydarzeniu 𝗸𝗶𝗹𝗸𝗮 𝗺𝗶𝗻𝘂𝘁 𝗽𝗿𝘇𝗲𝗱 𝟭𝟭:𝟬𝟬 𝘄 𝘇𝗮𝗸ł𝗮𝗱𝗰𝗲 “𝗗𝘆𝘀𝗸𝘂𝘀𝗷𝗮” (𝘇𝗮𝗸ł𝗮𝗱𝗸𝗮 𝗱𝗼 𝘇𝗻𝗮𝗹𝗲𝘇𝗶𝗲𝗻𝗶𝗮 𝗻𝗮 𝘀𝗮𝗺𝗲𝗷 𝗴𝗼́𝗿𝘇𝗲 𝘄𝘆𝗱𝗮𝗿𝘇𝗲𝗻𝗶𝗮 – 𝗼𝗯𝗼𝗸 𝘇𝗮𝗸ł𝗮𝗱𝗸𝗶 “𝗜𝗻𝗳𝗼𝗿𝗺𝗮𝗰𝗷𝗲”).

Dodatkowo na wydarzeniu znajdziecie wiele ciekawych inspiracji, które przy niskich nakładach pracy odciążą Was choć na chwilę w codziennych obowiązkach, a dzieci pobudzą do ruchu i rozwijania wyobraźni.

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.