Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy Tłumacz Migam

Menu główne

Aktywni Dla Bohaterów czyli biegamy razem, ale osobno

Drukuj stronę
Drukuj

W weekend 15-17 maja w dowolnym miejscu i czasie podejmujecie aktywność fizyczną. Nie jest ważny wiek, miejsce, dystans, ani nawet forma ruchu. Może to być bieg, nordic walking, rower, rolki, bieżnia, skakanka, trening fitness – indywidualnie lub całą rodziną. Do akcji zaprasza stowarzyszenie Bieg Tarnogórski.

Stowarzyszenie od dziewięciu lat organizuje w Parku Mejskim imprezę sportową pod nazwą Bieg Tarnogórski. Z roku na rok wydarzenie to zyskiwało coraz większą popularność wśród biegaczy, chodziarzy i ich rodzin.
– Niestety w tym roku nasze plany organizacyjne podobnie jak i Wasze życiowe zostały pokrzyżowane przez epidemię COVID-19 – mówią organizatoprzy, którzyz tego względu imprezę w dotychczasowej formie wstępnie przenieśli na 12 września  wraz z dotychczas dokonanymi zapisami i wpłatami.

W miejsce majowego terminu mają jednak dla miłośników ruchu następującą propozycję: w weekend 15-17 maja w dowolnym miejscu i czasie podejmujecie aktywność fizyczną.
Nie jest ważny wiek, miejsce, dystans, ani nawet forma ruchu – Może to być bieg, nordic walking, rower, rolki, bieżnia, skakanka, trening fitness – indywidualnie lub całą rodziną. Zawsze z zachowaniem zasad obowiązujących w związku z epidemią.

By wziąć udział w wydarzeniu, należy:
– zgłosić chęć udziału na biegtarnogorski@onet.pl, wraz
określeniem formy aktywności
– dokonać dowolnej wpłaty na konto Wielospecjalistycznego
Szpitala Powiatowego S.A. w Tarnowskich Górach

Każdy kto wpłaci darowiznę na rzecz szpitala i po ukończeniu zadanego sobie wyzwania, wyśle na adres mailowy: biegtarnogorski@onet.pl swoje imię nazwisko, sposób pokonania, przebyty dystans i uzyskany czas, dostanie drogą mailową imienny dyplom z podziękowaniami.

Ważny jest cel, a celem jest sygnał – podziękowanie dla całego personelu i wszystkich lekarzy nie tylko walczących z coronavirusem, ale w ogóle walczących o nasze zdrowie. A także finansowe wsparcie Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego S.A. w Tarnowskich Górach

Zapisy: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1JWtZM11yZczoTyJSpF2t12qxujY1Zgvm1BLBnHHVD2E/edit?usp=sharing

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.