Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

XVII Memoriał Krystiana Michalskiego i Szymona Łysika oficjalnie rozpoczęty

Drukuj stronę
Drukuj

– Od poprzedniej edycji wiele się zadziało. Polska reprezentacja wystartowała na mistrzostwach świata i myślę, że przyjechała z tarczą. Również ostatnio wygraliśmy z mistrzami świata pierwszy raz od 1972 roku. Ale lokalnie, też sporo się dzieje. Nasz klub koszykarski, który wspiera memoriał ma coraz większe ambicje i chce piąć na szczyt.

Również drużyny szkolne, w tym drużyna ukochanego przez Krystiana Michalskiego Liceum Staszica  odnosi sukcesy – powiedział w swoim otwierającym memoriał wystąpieniu Mariusz Długajczyk, przedstawiciel organizatorów spotkania.
Wśród zaproszonych gości, obecni byli znani sportowcy, działacze sportowi, rodzina i przyjaciele Krystiana Michalskiego i Szymona Łysika.  Nie zabrakło też przedstawicieli Urzędu Miejskiego i Starostwa miasta, którzy tradycyjnym rzutem piłką do kosza, oficjalnie rozpoczęli rozgrywki.
– Jest mi niezmiernie miło, że Powiat Tarnogórski po raz kolejny może brać udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie, dziękujemy że o nas pamiętacie – powiedział, otwierając imprezę Sebastian Nowak, wicestarosta tarnogórski.
Oficjalna strona memoriału:

Galeria

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.