Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Punkt Obsługi Klienta PONE – zmiana zasad działania

Drukuj stronę
Drukuj

Zmiany w funkcjonowaniu Punktu Obsługi Klienta Programu w zakresie udzielania dotacji celowej do wykonania termomodernizacji budynków mieszkalnych na terenie miasta Tarnowskie Góry. W czasie ograniczenia działalności Urzędu Miejskiego porady będą udzielane telefonicznie.

W związku z rekomendacjami służb sanitarnych i troską o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne związane z aktualną sytuacją epidemiologiczną i ograniczenie w dostępie Urzędu Miejskiego informujemy, iż  zawieszamy bezpośrednie konsultacje w Punkcie Obsługi Klienta znajdującego się w Urzędzie Miejskim, ul. Sienkiewicza 2 do odwołania (odbywałysię one w poniedziałki w godz. 13.00-17.00 oraz w czwartki w godz. 9.00-13.00) .

W tym czasie w celu kontaktu z Operatorem Programu  zachęcamy do korzystania z komunikacji elektronicznej, telefonicznej lub z poczty tradycyjnej.

Dla ułatwienia kontaktu zdalnego telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00:

tel. kom.+ 48 792 243 781

Informacja ogólna –  kom. +48 570 700 606;

Korespondencję elektroniczną prosimy kierować na adres:

niskaemisjatg@ekoscan.pl

Korespondencję poczty tradycyjnej:

EKOSCAN INNOWACJA I ROZWÓJ SP. Z O.O.

  1. Karola Miarki 2F budynek C ELZAMET,

41-940 Piekary Śląskie

 

Szczegółowe informacje o realizacji Programu Ograniczenia Niskiej Emisji na terenie Miasta Tatrnowskie Góry są dostępne na stronie internetowej: https://niskaemisja.ekoscan.pl/aktualnosci-tarnowskie-gory

Więcej o PONE: tu.

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.