Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

PILNE: NOWE RZĄDOWE OBOSTRZENIA WS. EPIDEMII

Drukuj stronę
Drukuj

Rząd RP wprowadził nowe, zaostrzone zasady bezpieczeństwa: zakaz (poza uzasadnionymi przypadkami) wychodzenia z domów, wszelkich zgromadzeń, spotkań, imprez czy zebrań oraz ograniczenia liczby pasażerów w transporcie zbiorowym.

Wprowadzone jest ograniczenie przemieszczania się – nowe przepisy zakazują wszelkich zgromadzeń, spotkań, imprez czy zebrań. Będziesz mógł się jednak spotykać z członkami najbliższej rodziny, a także z osobami, z którymi pozostajesz w stałym pożyciu.
Wciąż działa obowiązkowa 14-dniowa kwarantanna dla powracających zza granicy. Wyłączone są z niej jedynie osoby, które podróżują w związku z pracą lub służbą.
Wprowadzone są ograniczenia liczby pasażerów w transporcie zbiorowym.
Nowe przepisy zakazują wszelkich zgromadzeń, spotkań, imprez czy zebrań. Będziesz mógł się jednak spotykać z członkami najbliższej rodziny, a także z osobami, z którymi pozostajesz w stałym pożyciu.

W mocy pozostają wszystkie dotychczasowe ograniczenia, czyli ograniczenie w działalności galerii handlowych, działalności gastronomicznej i rozrywkowej.

Nagranie w zakończonej przed chwilą konferencji prasowej Premiera RP:

🎥NA ŻYWO: Konferencja prasowa premiera Mateusz Morawiecki i ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego

Opublikowany przez Kancelaria Premiera Wtorek, 24 marca 2020

Galeria

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.