Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Bezpłatna mammografia

Drukuj stronę
Drukuj

Wspólnie z Centrum Onkologii – Instytutem Im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gliwicach od wtorku do czwartku (czyli w dniach 18-20 lutego) zapraszamy na Rynek na bezpłatną cyfrową mammografię panie w wieku 50-69 lat.

Badania wykonywane są w mammobusie stojącym pod Ratuszem:
➡️18, 19 lutego w godz.: 10.00-17.00
➡️20 lutego (czwartek) w godz.: 8.30-15.30

Badania bez zapisów! Wybór dnia dowolny. Informacje tel.: 32 278 98 96, 784 067 503.

Prosimy pamiętać, aby zabrać ze sobą dowód osobisty oraz zdjęcia z poprzedniej mammografii – jeżeli była wykonana poza gliwickim Centrum Onkologii.

Gwarantujemy:
– najnowszej generacji cyfrowy mammograf Mammomat Inspiration, pozwalający uzyskać najwyższą jakość obrazu stosując bardzo niską dawkę promieniowania
(nasz mammobus jest jednym z kilku w kraju oferujących tak wysoki standard),
– opis zdjęć przez minimum 2 lekarzy z Centrum Onkologii w Gliwicach, specjalistów w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej,
– zapewnienie bezpłatnej opieki i dalszych niezbędnych badań w Centrum Onkologii w Gliwicach w przypadku wykrycia zmian w obrębie piersi.

* Mammografia finansowana jest przez NFZ w ramach
Populacyjnego programu wczesnego wykrywania raka piersi.
Bezpłatne badanie przysługuje co 2 lata, ubezpieczonym Paniom w wieku od 50 lat (liczy się tylko rok urodzenia) do 69 lat.

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.